تبلیغات
آموزش کسب و کار اینترنتی
 
آموزش کسب و کار اینترنتی
آموزش کسب و کار اینترنتی، کسب و کار اینترنتی، موفقیت کسب و کار اینترنتی، مدیریت کسب و کار اینترنتی
جستجو در گوگل  در این وبلاگ
  در كل اینترنت
View Elham Maddah's profile on LinkedIn
گوگل پلاس
مطالب اخیر
نویسندگان
برچسبها

با وبلاگ آموزش کسب و کار اینترنتی همراه باشید. در این وبلاگ مطالبی در راستای کسب و کار اینترنتی، آموزش کسب و کار اینترنتی، موفقیت کسب و کار اینترنتی، راه های کسب درآمد اینترنتی ارائه می شود .
با آرزوی موفقیت کسب و کار اینترنتی شما همراهان وبلاگ آموزش کسب و کار اینترنتیرازهای موفقیت در بازاریابی محصول جدید

                                رازهای موفقیت در بازاریابی محصول جدید "کسب و کار اینترنتی" و "درآمد اینترنتی"

یک محصول جدید و خلاقانه ساخته اید، ایمان دارید که موفق خواهد شد، مقدار قابل توجهی تولید کرده اید و برای فروش محصول آماده اید. اما هرگز از خود پرسیده اید برای فروش یک محصول جدید باید چه اقداماتی انجام دهید؟ چگونه باید محصول جدید خود را به بازار عرضه کنید تا فروش موفق داشته باشد؟ برای موفقت در بازاریابی محصول جدید چه نکاتی را باید رعایت کنید؟ برای یافتن پاسخ سوالات با ما همراه باشید:

ابتدا باید یک برنامه فروش برای خود تدوین کنید. باید برنامه ای دقیق و جزئی داشته باشید تا دقیقا بدانید می خواهید چه کنید و به چه کسی می خواهید بفروشید؟ به طور مثال به جای تلاش برای فروش به زنان، برنامه ای برای فروش به زنان با درآمد بالای متوسط و سن زیر ۳۰ سال داشته باشید یا به جای نوشتن واژه آقایان بنویسید آقایان با سن بالاتر از ۴۰٫ (در این مطلب می توانید به طور دقیق با مفهوم قسمت بندی بازار آشنا شوید) با این کار اثربخشی برنامه های بازاریابی شما بیشتر می شود و بهترمی توانید به مخاطب هدف خود دسترسی پیدا کنید.

سپس باید یک برنامه برای فروش تدوین کنید. قبل از ابراز ناراحتی بابت لزوم نوشتن یک برنامه دیگر بدانید که این برنامه یکی برنامه مختصر کمی است. این برنامه باید شامل موارد زیر باشد:

اهداف فروش: این اهداف باید خاص و قابل اندازه گیری باشند. سعی کنید این اهداف را به بخش های جزیی تر بشکنید: فروش صد واحد به مصرف کننده نهایی در این ماه و فروش ۱۵۰ واحد به خرده فروشان محلی در این ماه

فعالیت های فروش: اینها مشخص کننده تاکتیک های شما هستند: چگونه می خواهید فروش داشته باشید. می خواهید از طریق یک وبسایت محصول را به مشتری نهایی عرضه کنید یا می خواهید در نمایشگاه صنایع محصول خود را به شرکت ها نشان دهید؟ روش های فروش مثل عرضه محصول از طریق ویزیتور به خرده فروش ها نیز جزء این بخش از برنامه است.

روش دستیابی به مخاطب هدف: قرار است چگونه مخاطب شما به محصول شما دسترسی داشته باشد؟ وبسایت شما؟ بازار های اینترنتی مثل eBay و یا تبلیغات هدفمند؟ خود را جای مشتری قرار دهید و ببینید از کجا می توانید به محصول دسترسی داشته باشید.


زمان بندی: در صورت نداشتن زمان بندی یا دچار شتابزدگی می شوید و یا وقت خود را تلف می کنید. چند تاریخ به برنامه خود اضافه کنید. سعی کنید تاریخ ها واقع بینانه باشند و موردی هم برای جبران عقب ماندگی (انعطاف پذیری) در برنامه قرار دهید. وجود زمان بندی باعث می شود در صورت نرسیدن به هدف فروش در مورد دلایل شکست خود را بررسی کنید.

ساختن بازار

اصلی ترین راز موفقیت در بازاریابی محصول جدید گرفتن بازخورد از مشتریان است. اگر می خواهید عرضه محصول جدید به بازار را یاد بگیرید باید ابتدا محصول خود را به صورت مستقیم به مشتری نهایی عرضه کنید. اولین فایده این قضیه این است که متوجه می شوید آیا برای محصول شما تقاضا وجود دارد یا نه. دوم این که مشتریانی به دست می آورید که مطمئن ترین و قابل اتکا ترین منبع بازخورد شما هستند. از نظرات آنها برای رفع ایرادات محصول، اصلاح در قیمت گذاری، بهبود ارائه سرویس و عرضه ویژگی های جدید استفاده کنید.

باید بتوانید در فاز اولیه مشکلات محصول را بر طرف کنید و با تمام قوا وارد بازار شوید. حال اگر می خواهید مستقیما با مشتری نهایی در ارتباط باشید بمی توانید از وب و اینترنت استفاده کنید. وبسایت و فروشگاه اینترنتی خودتان (برای موفقیت در ساختن یک فروشگاه اینترنتی این مطلب را از دست ندهید) می تواند کانال خوبی باشد. علاوه بر این بازارهای اینترنتی (فروشگاه های بزرگ اینترنتی) نیز راه خوبی هستند. آنها مخاطب زیادی دارند و با یک تخفیف جالب می توانید توجه مخاطب را جلب کنید.

برنامه مهمانی برای دوستان خودتان و دوستان آنها تدارک ببینید، به مشتریان احتمالی ایمیل بزنید و یا در جشنواره ها و همایش های محلی شرکت کنید. از طریق مشتریان اولیه دنبال سود نباشید بلکه تنها به ارتقای محصول و بررسی بازخورد مشتری فکر کنید.

عرضه به بازار

حال که نظرات مشتریان را دیدید و شنیدید در بسته بندی، ویژگی های جانبی و قیمت گذاری اصلاحات لازم را اعمال کنید. سپس وارد مرحله بعدی فروش یعنی فروشگاه های محلی و کوچک شروع کنید. شما برای جلب نظر آنها به نسبت فروشگاه های زنجیره و بزرگ شانس بیشتری دارید. می توانید راحت با مسئول اصلی صحبت کنید، به او پیشنهاد های جذاب بدهید و او نیز به دنبال دادن تمایز به خود در برابر رقبا است، پس احتمالا از محصول جدید شما استقبال کند.

برای جلب نظر خرده فروشان حتما تصاویر و کاتالوگ محصول، نمونه کالا و برگه فروش به همراه داشته باشید و به طور خلاصه برتری های محصول و مشوق های خرید برای خرده فروش را توضیح دهید.

گسترش بازار

حال که دوران اولیه عرضه محصول را پشت سر گذاشتید و توانستید نظر مشتریان و خرده فروشان را جلب کنید باید سراغ دانه درشت تر ها بروید! فروشگاه های بزرگ زنجیره ای، فروشگاه های معروف اینترنتی و مواردی از این دست. باید ابتدا فروشگاه خود را درست انتخاب کنید. بازه قیمتی کالا و درآمد خریداران بسیار در انتخاب این مورد مهم است (اگر هدف یک فروشگاه خریداران کم بضاعت است و قیمت کالاها به نسبت پایین است نباید یک محصول لوکس و تراز اول را در آن بازار عرضه کنید)

در مواجهه و معامله با این فروشندگان باید در نظر داشته باشید که فروش تنها آغاز کار است و مسائلی مثل عمل به برنامه تحویل کالا، مرجوعی؛ تبلیغات و … اهمیت زیادی دارد. پس باید وقتی کار خود را گسترش دهید و وارد سطح جدیدی کنید که پایه ها و زیرساخت های کسب و کار شما به اندازه کافی گسترش یافته باشد. یکی از دلایل شکست در عرضه محصول جدید به بازار شتابزدگی در توسعه است (عوامل شکست عرضه محصول جدید به بازار را در این مطلب بخوانید)

چند نکته جانبی

برای موفقیت در بازاریابی محصول جدید این چند نکته نیز حائز اهمیت است:

 • انتخاب بازار جدید: اگر در بازاری وارد شده اید که تعداد زیادی کسب و کار مشابه مدتها در آن کار کرده اند و جا افتاده اند کار شما برای رقابت سخت است. به جای ورود به بازار دیگران برای خود یک بازار جدید ایجاد کنید.
 • استفاده از فرصت های ویژه: فرصت های خاصی برای عرضه محصول مثل نمایشگاه های فصلی، نمایشگاه های تخصصی و یا برنامه های ویژه فروش در فروشگاه های زنجیره ای وجود دارند که می تواند برای موفقیت شما موثر باشند. از این فرصت ها حداکثر بهره را ببرید.
 • فضای مجازی: فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می توانند با هزینه به نسبت کمتر از دیگر کانال ها محصول شما را به مخاطبان زیادی معرفی کنند. استفاده از فضای مجازی برای معرفی محصول هزینه های شما را کاهش می دهد.
 • رعایت راستگویی: اگر ادعایی برای محصول خود دارید و نمی توانید آن را عملی کنید (ادعا در مورد سرویس عرضه یا ویژگی های محصول) به اعتبار خود آسیب می زنید. اعتبار کسب و کار را نباید برای موفقیت فروش یک محصول بر باد داد.
 • صبور بودن: شکیبا باشید، اگر محصول شما خیلی سریع رشد نکرد نگران نباشید. عرضه محصول موفق نیازمند زمان و صبر است.
منبع: دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
با وبلاگ آموزش کسب و کار اینترنتی همراه باشید. در این وبلاگ مطالبی در راستای کسب و کار اینترنتی، آموزش کسب و کار اینترنتی، موفقیت کسب و کار اینترنتی، راه های کسب درآمد اینترنتی ارائه می شود .
با آرزوی موفقیت کسب و کار اینترنتی شما همراهان وبلاگ آموزش کسب و کار اینترنتی

نوع مطلب : آموزش کسب و کار اینترنتی Internet Business Trading، کسب و کار اینترنتی Internet Business، مدیریت کسب و کار اینترنتی Business management online، موفقیت کسب و کار اینترنتی Business Success Online، مشکلات کسب و کار اینترنتی The problems Internet Business، بازاریابی آنلاین Online marketing، 
برچسب ها : بازاریابی محصول جدید، کسب و کار اینترنتی، درآمد اینترنتی، آموزش کسب و کار اینترنتی،
لینک های مرتبط : تکنیک های بازاریابی آنلاین،

اشتراک گذاری مطلب :


شنبه 5 مرداد 1398 05:35 ق.ظ
And the final a single is the horrid male organ extension supplement.
Those would be the lone that do not devote you any results in labels connected
with penile magnification but end up causing anyone harm.
Many am located results associated with lack of knowledge.
They transpire produced by men and women that do not need plenty of comprehension roughly speaking penis rise capsule bar
swear with helping to make them nonetheless as a consequence find yourself causing his or
her customers cause detriment.
We reviewed the top manhood swelling pills so as to subsist obtainable prevented at hand.
Think absolve to try out them not in then influence what kind
is the greatest in your case.
Participating in a further sort of surgical procedure, a good attempt is done in the direction of withdraw the epidermis with the male organ then wrap pretend or natural tissues
just about it near upsurge the edge. Gentlemen will get unembellished scar tissue from
this surgery, that small the manhood afterward assemble lovemaking far more trying.
(3)
In this article, we force take a look at that remedy produces the most beneficial answer.
Am situated unusual.
شنبه 18 شهریور 1396 03:41 ب.ظ
Great delivery. Sound arguments. Keep up the great work.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


در این وبلاگ مطالبی در زمینه آموزش کسب و کار اینترنتی internet business training، کسب و کار اینترنتی internet business، موفقیت کسب و کار اینترنتی، شبکه های اجتماعی social networking، بهینه سازی سایت و سئو SEO ارائه می شود.

new-e-commerce.mihanblog.com

مدیر وبلاگ : الهام مداح
لینک دوستان
نفیس فایل
  خرید پروژه، مقاله و پایان نامه
رتبه الکسا
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
Search Engine Submission - AddMe